PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695570}

Szkolna imprezka

Fack ju Göhte
7,0 5 644
oceny
7,0 10 1 5644
Szkolna imprezka
powrót do forum filmu Szkolna imprezka

Jeśli ktoś w zasadzie nie lubi tego typu filmów, ale ma ochotę na odmianę, to polecam. Całkiem dobry humor, stosunkowo mało banałów, gra aktorska dużo lepsza niż większości filmów z tym schematem.
Teoretycznie to nie jest kino dla mnie. Ale czasem dla odmiany potrzebuję czegoś głupiego i szukam jakichś prostych komedii z morałem. Tym razem przyjemnie się zaskoczyłem. Mimo oklepanej fabuły i schematycznego przesłania oglądało się całkiem przyjemnie, wciągnęło i nawet wzbudziło jakieś emocje. Moim zdaniem całkiem dobrze zrobiona komedia. Chyba w większości zasługa aktorów niż samego scenariusza. W każdym razie, przy poszukiwaniach jakiejś komedii dla odmiany, warto wybrać właśnie to. Mimo banalnego przesłania to nie jest film po którym ma się uczucie zmarnowanego czasu.

ocenił(a) film na 6
fengz

Można ten film porównać z amerykańskimi odpowiednikami. Według mnie to porównanie wychodzi całkiem dobrze dla "Fack ju...", dobra odmiana więc także dla miłośników gatunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones